Medvilninis pirkinių krepšys su macrame dekoracija

Kūrėjas Kūrėjas SUPinčius

Prekės įvertinimas
Pirkinių krepšys
19,99 €

Lengvas bei stilingas rankų darbo pirkinių krepšys. Ne tik patogiems, bet ir stilingiems kasdieniams apsipirkimams pasiimkite su savimi macrame technika dekoruotą medvilninį krepšį. Galite rinktis iš trijų spalvų variantų.  Mylinčioms subtilumą ir natūralumą - natūralios medvilnės. Mėgstančioms tamsias spalvas - juodas. Norinčioms išsiskirti - juodas su sidabro blizgesio dekoracija.

  • Dydis: 38 x 41 cm.
  • Rankenos ilgis: 35 cm (sulenkus).
  • Pagaminta iš natūralios medvilnės virvių.
  • Maišeliai pagaminti iš medvilnės turinčios OEKO-TEX standartą.
  • Rankų darbas.
  • Užsakymas paruošiamas ir išsiunčiamas per 1-5 darbo dienas. 
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Spalva :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Kiekis :


Atsibodo plastikiniai pirkinių maišeliai? Galime jums pasiūlyti stiprią, ilgaamžę bei ekologišką alternatyvą - rankų darbo macrame stiliaus akcentais puoštą pirkinių krepšį. Šį maišelį galėsite panaudoti ne tik pirkiniams iš parduotuvės parsinešti, bet galėsite panaudoti ir kaip stilingą paplūdimio arba iškylų krepšį. 

Keletas faktų apie macrame stilių ir jo kilmę:

Paprastai Macrame technikos kilmė yra siejama su XIII amžiuje arabų kraštuose austais kilimais ir gobelenais. Mat pabaigus šiuos dirbinius audėjos naudojo dekoratyvinius mazgus, kad užbaigtų rankomis austus audinių galus. Tačiau dekoratyvinių mazgų rišimą galima atsekti dar III amžiuje, kai Kinijos iškilmingos tekstilės, sienų apmušalų dirbiniai buvo puošiami dekoratyviniais mazgais.

Macrame technikos istorijoje išskirtinį vaidmenį suvaidino jūrininkai, galima sakyti, Macrame technikos evangelistai. Perėmę patirtį iš arabų kraštų, jūrininkai mazgų rišimą naudojo tiek praktiniams, tiek laisvalaikio leidimo ir prekybos tikslams. Mazgų rišimas jūrininkams pasitarnavo kelionių metu dirbant laivuose. Juose, kaip ir anais, taip ir šiais laikais, yra begalė virvių, kurių kiekvienas galas turi būti kur nors pritvirtintas. Kaip jį pritvirtinti? Ogi supinti mazgą! Mazgai burėms tvirtinti, kroviniams pakrauti ir t.t. Laisvu metu jūrininkai treniravo savo rankas rišdami dekoratyvinius mazgus ir gamindami gaminius, tokius kaip hamakai, diržai ar kepurės. Šie jų dirbiniai susilaukė nemenko populiarumo išlipus į krantą ir jais prekiaujant. Tokiu būdu Macrame technika ir gaminiai pasklido po visą pasaulį.

sup_9
2 Prekės
Sudėtis
Siūlai Turintys Oeko-Tex ® sertifikatą.
Spalva
Kreminė, juoda
Dydis
38x41 cm
Įvertinimai (0)