Natūralios odos maišelių laikiklis keturkojams - Geltonas

Kūrėjas Kūrėjas Ju'oda artisan leather

Prekės įvertinimas
Natūralios odos maišelių laikiklis keturkojams
18,99 €

Rankų darbo natūralios odos išskirtinės geltonos spalvos maišelių laikiklis - puikus aksesuaras augintinių savininkams, norintiems pasivaikščiojimams suteikti savotiško stiliaus. Šis laikiklis yra praktiškas ir madingas, galima personalizuoti, o pridėtas dirželis leidžia patogiai prisegti kur jums patinka.

  • Sudėtis: natūrali oda, metalo detalės.
  • Dydis: 10 x 6 cm.
  • Gali būti personalizuotas.
  • Rankų darbas.

  • Pristatymas trunka iki 2 d.d.
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Prekės pritaikymas
Personalizacija :
Užsegimo tipas :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Kiekis :

Mėgsti ilgus pasivaikščiojimus su keturkoju draugu? 

Kišenėse visuomet randi maišelius, o galbūt juos pamiršti pasiimti? 

Puikus aksesuaras, kuris ne tik dailiai atrodo, bet yra ir labai funkcionalus, augintiniams skirtus maišelius galėsi patogiai nešiotis ir niekada nepamiršti. 

Pasivaikščiojimams su keturkoju draugu suteikite elegancijos su stilingu ir praktišku maišelių laikikliu, kuris dabar yra ryškios geltonos spalvos. Kiekvienas laikiklis kruopščiai rankomis pagamintas iš natūralios odos, todėl užtikrinama kokybė ir ilgaamžiškumas.

Šis laikiklis yra ne tik madingas, bet ir praktiškas aksesuaras, ypač augintinių savininkams, kurie mėgsta keliauti. Jis yra idealaus dydžio, pridėtas dirželis taip pat užtikrina patogumą ir paprastą naudojimą.

Rankų darbo laikikliai augintinių maišeliams ne tik stilingi ir praktiški - jie taip pat draugiški aplinkai. Mūsų kūrėjai rūpinasi, kad būtų naudojami odos atraižos, o medžiagos būtų gaunamos iš gamintojų, kurie teikia pirmenybę tvarumui ir gyvūnų gerovei. Taigi, pasirinkdami mūsų laikiklį, renkatės ir stilingą, ir atsakingą pasirinkimą.

jarl_14
2 Prekės
Sudėtis
Natūrali oda, metalo detalės.
Spalva
Geltona
Dydis
10 x 6 cm.
Įvertinimai (0)