Natūralios odos maišelių laikiklis keturkojams - Pinutė

Kūrėjas Kūrėjas Ju'oda artisan leather

Prekės įvertinimas
Natūralios odos maišelių laikiklis keturkojams - Pinutė
18,99 €

Rankų darbo natūralios odos išskirtinės "pynutės" tekstūros maišelių laikiklis - puikus aksesuaras augintinių savininkams, norintiems pasivaikščiojimams suteikti savotiško stiliaus. Šis laikiklis yra praktiškas ir madingas, galima personalizuoti, o pridėtas dirželis leidžia patogiai prisegti kur jums patinka.

  • Sudėtis: natūrali oda, metalo detalės.
  • Dydis: 10 x 6 cm.
  • Metalo spalva: vario arba sidabro.
  • Gali būti personalizuotas.
  • Rankų darbas.

  • Pristatymas trunka iki 2 d.d.
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Prekės pritaikymas
Spalva :
Personalizacija :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Kiekis :

Pasivaikščiojimams su keturkoju draugu suteikite elegancijos su stilingu ir praktišku maišelių laikikliu, kuris dabar yra ryškios ir akį traukiančios tekstūros. Kiekvienas laikiklis kruopščiai rankomis pagamintas iš natūralios odos, todėl užtikrinama kokybė ir ilgaamžiškumas.

Šis laikiklis yra ne tik madingas, bet ir praktiškas aksesuaras, ypač augintinių savininkams, kurie mėgsta keliauti. Jis yra idealaus dydžio, pridėtas dirželis taip pat užtikrina patogumą ir paprastą naudojimą.

Nesvarbu, ar einate pasivaikščioti į parką, ar keliaujate į naujas vietas su savo augintiniu, šis laikiklis yra puikus palydovas. Jo ryški spalva suteikia bet kokiai aprangai įspūdingumo ir neabejotinai atkreips dėmesį.

Rankų darbo laikikliai augintinių maišeliams ne tik stilingi ir praktiški - jie taip pat draugiški aplinkai. Mūsų kūrėjai rūpinasi, kad būtų naudojami odos atraižos, o medžiagos būtų gaunamos iš gamintojų, kurie teikia pirmenybę tvarumui ir gyvūnų gerovei. Taigi, pasirinkdami mūsų laikiklį, renkatės ir stilingą, ir atsakingą pasirinkimą.

jarl_12
2 Prekės
Sudėtis
Natūrali oda, metalo detalės.
Spalva
Varis, sidabras.
Dydis
10 x 6 cm.
Įvertinimai (0)