Natūralios odos maišelių laikiklis keturkojams - Raudonas

Kūrėjas Kūrėjas Ju'oda artisan leather

Prekės įvertinimas
natūralios odos maišelių laikiklis
18,99 €

Paįvairinkite savo pasivaikščiojimus su keturkoju draugu, naudodami stilingą ir praktišką maišelių laikiklį ryškios raudonos spalvos. Rankų darbo natūralios odos maišelių laikiklis - puikus aksesuaras keliaujantiems augintinių savininkams ir ne tik.

  • Sudėtis: natūrali oda, metalo detalės.
  • Dydis: 10 x 6 cm.
  • Metalo spalva: vario arba sidabro.
  • Gali būti personalizuotas.
  • Rankų darbas.

  • Pristatymas trunka iki 2 d.d.
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Prekės pritaikymas
Spalva :
Personalizacija :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Kiekis :

Raudonos spalvos natūralios odos laikiklis keturkojų maišeliams - puikus aksesuaras augintinių savininkams.

Šis iš aukštos kokybės odos pagamintas laikiklis yra ne tik patvarus, bet ir stilingas, o jo ryški raudona spalva neabejotinai prikaustys dėmesį.

Laikiklis išsiskiria unikalia savybe - jis gali būti personalizuotas. Galite suasmeninti maišelių laikiklį įrašant savo augintinio vardą, savo kontaktinius duomenis ar net unikalią žinutę. Ši funkcija ne tik suteikia asmeninį akcentą jūsų augintinio daiktams, bet ir palengvina daįktų atpažinimą judriame parke.

Šis raudonos spalvos natūralios odos laikiklis keturkojų gyvūnų maišeliams yra privalomas augintinių savininkams, vertinantiems kokybę, funkcionalumą ir pritaikymą. Laikiklis yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas, todėl neabejotinai padarys įspūdį, kad ir kur eitumėte.

Rankų darbo laikikliai augintinių maišeliams ne tik stilingi ir praktiški - jie taip pat draugiški aplinkai. Mūsų kūrėjai rūpinasi, kad būtų naudojami odos atraižos, o medžiagos būtų gaunamos iš gamintojų, kurie teikia pirmenybę tvarumui ir gyvūnų gerovei. Taigi, pasirinkdami mūsų laikiklį, renkatės ir stilingą, ir atsakingą pasirinkimą.

jarl_11
2 Prekės
Sudėtis
Natūrali oda, metalo detalės.
Spalva
Varis, sidabras.
Dydis
10 x 6 cm.
Įvertinimai (0)