Natūralios odos maišelių laikiklis keturkojams - Riešutinis

Kūrėjas Kūrėjas Ju'oda artisan leather

Prekės įvertinimas
natūralios odos maišelių laikiklis
18,99 €

Paįvairinkite savo pasivaikščiojimus su keturkoju draugu, naudodami stilingą ir praktišką maišelių laikiklį. Rankų darbo natūralios odos maišelių laikiklis - puikus aksesuaras keliaujantiems augintinių savininkams.

  • Sudėtis: natūrali oda, metalo detalės.
  • Dydis: 10 x 6 cm.
  • Metalo spalva: vario arba sidabro.
  • Gali būti personalizuotas.
  • Rankų darbas.

  • Pristatymas trunka iki 2 d.d.
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Prekės pritaikymas
Spalva :
Personalizacija :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Kiekis :

Rankų darbo natūralios odos maišelių laikiklis - puikus aksesuaras keliaujantiems augintinių savininkams!

Šis iš aukščiausios kokybės odos pagamintas laikiklis yra ir stilingas, ir patvarus. Natūralios odos medžiaga užtikrina, kad laikiklis dailiai "senės" ir laikui bėgant įgaus unikalią tekstūrą.

Laikiklis skirtas patogiai nešioti maišelius, nesvarbu, ar keliaujate pas veterinarą, ar einate pasivaikščioti po miestą, ar vykstate į savaitgalio išvyką. Jame yra erdvus vidus, kuriame pakanka vietos įvairaus dydžio maišeliams, o saugūs užtrauktukai ir tvirta konstrukcija užtikrina, kad jie niekur "nepabėgs".

Natūralios odos augintinių maišelio laikiklis yra privalomas kiekvienam stilių, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą vertinančiam augintinio savininkui.

Rankų darbo laikikliai augintinių maišeliams ne tik stilingi ir praktiški - jie taip pat draugiški aplinkai. Mūsų kūrėjai rūpinasi, kad būtų naudojami odos atraižos, o medžiagos būtų gaunamos iš gamintojų, kurie teikia pirmenybę tvarumui ir gyvūnų gerovei. Taigi, pasirinkdami mūsų laikiklį, renkatės ir stilingą, ir atsakingą pasirinkimą.

jarl_10
2 Prekės
Sudėtis
Natūrali oda, metalo detalės.
Spalva
Varis, sidabras.
Dydis
10 x 6 cm.
Įvertinimai (0)