Natūralios odos raktų pakabukas - Mėlynas

Kūrėjas Kūrėjas Ju'oda artisan leather

Prekės įvertinimas
natūralios odos raktų pakabukas

Laikykite raktus saugiai ir patikimai su mūsų rankų darbo raktų pakabuku išsiskiriančiu nuostabia mėlyna spalva. Jie ne tik atrodo gražiai bei stilingai, bet ir laiko raktus vienoje vietoje, kad daugiau niekada jų nepamestumėte.

  • Sudėtis: natūrali oda, metalo detalės.
  • Metalo spalva: vario arba sidabro.
  • Gali būti personalizuotas.
  • Rankų darbas.

  • Pristatymas trunka iki 2 d.d.
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Spalva :
Personalizacija :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Ieškote stilingo ir praktiško būdo saugiai laikyti savo raktus? Pasižvalgykite į rankų darbo raktų pakabukus.

Mūsų raktų pakabukai pagaminti iš aukštos kokybės natūralios odos, todėl yra patvarūs ir patogūs naudoti. Pritvirtinkite juos prie rankinės, kuprinės ar diržo kilpos, kad raktai būtų lengvai pasiekiami, ir daugiau niekada nesijaudinkite, kad juos pamesite.

Mūsų dizaino asortimente kiekvienas ras ką nors sau, todėl nesvarbu, ar ieškote smagaus ir linksmo, ar elegantiško ir rafinuoto raktų pakabuko, mes jums padėsime. Be to, raktų pakabuką galite suasmeninti, įrašydami trumpą tekstą, pavyzdžiui, "Love", todėl jis bus išties unikalus.

Tačiau mūsų raktų pakabukai ne tik stilingi ir praktiški - jie taip pat draugiški aplinkai. Mūsų dizaineriai rūpinasi, kad būtų naudojami odos atraižos, o medžiagos būtų gaunamos iš gamintojų, kurie teikia pirmenybę tvarumui ir gyvūnų gerovei. Taigi, pasirinkdami mūsų raktų pakabukus, renkatės ir stilingą, ir atsakingą pasirinkimą.

jarl_6
Sudėtis
Natūrali oda, metalo detalės.
Spalva
Varis, sidabras.
Įvertinimai (0)