Natūralios odos raktų pakabukas - Pinutė

Kūrėjas Kūrėjas Ju'oda artisan leather

Prekės įvertinimas
natūralios odos raktų pakabukas

Laikykite raktus saugiai ir patikimai su mūsų rankų darbo raktų pakabukais. Jie ne tik atrodo gražiai bei stilingai, bet ir laiko raktus vienoje vietoje, kad daugiau niekada jų nepamestumėte.

  • Sudėtis: natūrali oda, metalo detalės.
  • Metalo spalva: vario arba sidabro.
  • Gali būti personalizuotas.
  • Rankų darbas.

  • Pristatymas trunka iki 2 d.d.
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Spalva :
Personalizacija :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Rankų darbo raktų pakabukas - puikus sprendimas visiems, norintiems saugiai, patikimai ir stilingai laikyti raktus. Nesvarbu, ar esate pavargę nuo raktų pametinėjimo, ar tiesiog norite savo raktų pakabuką papildyti asmeniškumu, mūsų raktų pakabukai yra puikus sprendimas.

Pagaminti iš aukštos kokybės natūralios odos, raktų pakabukai yra patvarūs, ilgaamžiai ir neįtikėtinai patogūs. Juos galite lengvai pritvirtinti prie rankinės, kuprinės ar diržo kilpos, kad raktai visada būtų pasiekiami.

Be to, galite rinktis iš daugybės dizainų, todėl tikrai rasite raktų pakabuką, atitinkantį jūsų asmeninį stilių.

Nesvarbu, ar ieškote praktiško sprendimo, kaip tvarkyti raktus, ar tiesiog norite kasdieniam nešiojimui suteikti šiek tiek puošnumo, mūsų raktų pakabukai yra puikus pasirinkimas. 

Galima personalizuoti ar uždėti Jūsų norimą trumpą tekstą pvz. "myliu" :) 

Svarbu: Kurdami aksesuarus iš natūralios odos kūrėjai atsižvelgia į medžiagų tausojimą ir naudojamos odos atraižos.  Oda gaunama iš gamintojų, kurie rūpinasi tvariomis idėjomis ir gyvūnų gerove. Šią odą išgaunant nėra specialiai auginami gyvūnai, tai yra oda kuri lieka, kaip šalutinis produktas.

jarl_5
Sudėtis
Natūrali oda, metalo detalės.
Spalva
Varis, sidabras.
Įvertinimai (0)