Natūralių perlų vėrinys su pakabuku

Kūrėjas Kūrėjas Spalvoti aksesuarai

Prekės įvertinimas
Rankų darbo natūralių perlų vėrinys su pakabučiu
27,99 €

Rankų darbo papuošalai su gėlavandeniais perlais išties nepalieka abejingos nei vienos moters. Pavadinimas skamba kilmingai ir išdidžiai. Tai ne tik elegantiškas papuošalas ant kaklo - tai jūsų asmeninės istorijos dalis, kuri pasakoja apie individualų ir išskirtinį stilių.

  • Vėrinio sudėtis: natūralūs gėlavandeniai perlai, hematito ir nerūdijančio metalo detalės.

  • Perlų dydis: apie 6 - 7 mm.

  • Pakabukas su cirkonio akutėmis.

  • Akučių dydis: apie 1,8 x 1,8 cm.

  • Vėrinio ilgis: 44 cm, + 5 cm prailginimo grandinėlė.

  • Rankų darbas.
  • Prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d.
  • Pristatymas: iki 5 d.d.
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva ir LP Express paštomatas.

Kiekis :


Perlų vėriniai lengvai derinami, jiems visai nebūtina ištaiga ar ypatingos aplinkybės. Natūralių perlų vėrinys puikiai tinka ir kasdienėje aprangoje. Nesvarbu, ar dėvėsite džinsus bei marškinėlius, ar, pavyzdžiui, odinę striukę, palaidinę ir sijoną, perlai gali suteikti solidumo ar paaštrinti kai kuriuos akcentus.


Jeigu renkatės perlus kultūriniam vakarui ar renginiui prie kokteilinės ar vakarinės suknelės galite rinktis visą perlų eilutę – vėrinį, apyrankę, auskarus.


Natūralių perlų papuošalai yra delikatūs ir reikalauja ypatingos priežiūros, kad išliktų gražūs ir ilgai tarnautų. Štai keletas patarimų dėl papuošalų su perlais priežiūros.


Venkite cheminių medžiagų:
Vengti kontakto su chemikalais, tokiu kaip kremas, makiažas, kvepalai, skalbimo priemonės ir kitos chemikalai, kad išvengtumėte perlų paviršiaus pažeidimo ar blizgesio praradimo.


Apsaugokite nuo mechaninių pažeidimų:
reikėtų vengti jų susilietimo su kitais daiktais bei brangakmeniais, kad neatsirastų nepageidautinų įbrėžimų ar pakitimų. 


Nuolatinė priežiūra:

Apie tai galbūt lengva pamiršti, bet visada dėvėkite perlų papuošalus paskutinius, kai jau esate pasirengę ir neseniai naudojote makiažą, kremus ar purškalus.

Po kiekvieno dėvėjimo valykite perlus švelniu, drėgnu skudurėliu, kad pašalintumėte prakaitą ir nešvarumus.

Atkreipkite dėmesį, kad perlai yra labai jautrūs chemikalams, todėl rinkitės priežiūros priemones atidžiai, kad jos nekenktų jūsų papuošalams.

Švelni ir atsargi priežiūra padės išlaikyti jūsų perlų papuošalus gražius ir ilgalaikius.

Laikykite tinkamoje aplinkoje: Laikykite savo perlų papuošalus atokiau nuo tiesioginių šaltinių šilumos ir šaltumo, drėgmės bei šalčio.


Perlų vėrinys - tai puiki dovanų idėja moteriai, kuri mėgsta subtilų grožį ir klasikinį stilių!Visi kūrėjos Spalvoti aksesuarai darbai.

Visi kategorijos Kaklo papuošalai gaminiai.

spak_35
2 Prekės
Sudėtis
Vėrinio sudėtis - apie 6-7 mm dydžio natūralūs gėlvandeniai perlai, hematito ir nerūdijančio metalo detalės. Pakabukas su cirkonio akutėmis, apie 1,8x1,8 cm dydžio.
Dydis
Vėrinio ilgis - 44 cm, + 5 cm prailginimo grandinėlė.
Įvertinimai (0)