Plati rankinės rankena, diržas - macrame

Kūrėjas Kūrėjas SUPinčius

Prekės įvertinimas
Macrame diržas (pilkas)
19,99 €

Stilinga, unikalaus dizaino, rankų darbo macrame rankinės rankena. Platus macrame technika pintas dirželis, ne tik pakeis jau nusidėvėjusią rankinės rankeną, bet ir taps išskirtine jūsų aprangos detale. Dirželiai pinti rankomis iš medvilnės arba polipropileno virvės pagamintos Lietuvoje.  Užsegimai patogiai užsegami ir nusegami, todėl galėsite juos panaudoti ne vienai rankinei. 

  • Sudėtis: natūralios medvilnės arba polipropileno virvės.
  • Ilgis: 105 cm.
  • Plotis: 5cm (medvilninės 2-3 mm siauresnės).
  • Užsegimas pagamintas iš nerūdijančio plieno.
  • Rankų darbas.

  • Užsakymas paruošiamas ir išsiunčiamas per 1-5 darbo dienas. 
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Spalva :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Kiekis :


Nutrūko rankinės rankena? O gal atsibodo? Ne bėda, turime jums stilingą bei smagaus dizaino dirželį kuris įpūs jūsų rankinei naujo gyvenimo. Šis dirželis tiks prie betkokio stiliaus rankinės ar krepšio. Kiekvienas dirželis yra pinamas su meile.

Keletas faktų apie macrame stilių ir jo kilmę:

Paprastai Macrame technikos kilmė yra siejama su XIII amžiuje arabų kraštuose austais kilimais ir gobelenais. Mat pabaigus šiuos dirbinius audėjos naudojo dekoratyvinius mazgus, kad užbaigtų rankomis austus audinių galus. Tačiau dekoratyvinių mazgų rišimą galima atsekti dar III amžiuje, kai Kinijos iškilmingos tekstilės, sienų apmušalų dirbiniai buvo puošiami dekoratyviniais mazgais.

Macrame technikos istorijoje išskirtinį vaidmenį suvaidino jūrininkai, galima sakyti, Macrame technikos evangelistai. Perėmę patirtį iš arabų kraštų, jūrininkai mazgų rišimą naudojo tiek praktiniams, tiek laisvalaikio leidimo ir prekybos tikslams. Mazgų rišimas jūrininkams pasitarnavo kelionių metu dirbant laivuose. Juose, kaip ir anais, taip ir šiais laikais, yra begalė virvių, kurių kiekvienas galas turi būti kur nors pritvirtintas. Kaip jį pritvirtinti? Ogi supinti mazgą! Mazgai burėms tvirtinti, kroviniams pakrauti ir t.t. Laisvu metu jūrininkai treniravo savo rankas rišdami dekoratyvinius mazgus ir gamindami gaminius, tokius kaip hamakai, diržai ar kepurės. Šie jų dirbiniai susilaukė nemenko populiarumo išlipus į krantą ir jais prekiaujant. Tokiu būdu Macrame technika ir gaminiai pasklido po visą pasaulį.

sup_8
2 Prekės
Sudėtis
Medvilnė
Polipropileno virvė
Spalva
Ruda, juoda, balta, pilka blizgi
Dydis
Ilgis: ~105, Plotis: ~ 5cm (medvilninės 2-3 mm siauresnės)
Įvertinimai (0)