Pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMAS

Išsirinkę norimas įsigyti prekes galėsite pasirinkti siuntimo būdą:

  • Išsiųsti registruotu paštu per Lietuvos paštą (2-4 darbo dienos) - kaina 3 Eur

  •  Atsiimti OMNIVA siuntų atsiėmimo punkte Lietuvoje (1-2 darbo dienos) - kaina 3,8 Eur (Pasirinkus Omniva paštomatus - keitimas ar grąžinimas nemokamai). 

  • Atsiimti LP EXPRESS atsiėmimo punkte Lietuvoje (1-2 darbo dienos) - kaina 3,8 Eur .

*Pristatymo laikas nurodytas tik toms prekėms, kurios jau yra pagamintos (nurodyta prekės puslapyje) ir užsakant tik iš vieno tiekėjo. Kitais atvejais, norint pasitikslinti galimus pristatymo terminus, susisiekite su mumis. Po įvykdyto atsiskaitymo parašysime, koks numatomas užsakymo pristatymo laikas.

** Užsakymus galime siųsti į bet kurią šalį. Susisiekite su mumis dėl tikslesnės informacijos apie siuntimo į Jūsų šalį kainą bei terminus. Kontaktai - el.p. ir tel. Nr. +37062107191.

*** Siunčiant į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.

GRĄŽINIMAS

1.1. Pagal Civilinio kodekso CK 6.22810 vartotojas turi teisę nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties (išskyrus šio straipsnio 2 d. numatytas išimtis). Pagal pirkėjo individualų užsakymą pagamintos prekės negrąžinamos.

1.2. Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos. Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją el. paštu ir užpildyti specialią prekių keitimo – grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį.

1.3. Pinigai (įskaitant pirkėjo apmokėtas siuntimo išlaidas) bus pervesti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės ir pirkimo dokumentų (t.y. sąskaitos faktūros) grąžinimo.

1.4. Produktų (be defektų) grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

1.5. Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė). Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

1.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 1.2, 1.3 ir 1.5. punktuose nustatytų prekių grąžinimo terminų ir sąlygų. Pirkėjo grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai.

1.7. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis per 7 dienas.

1.8. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma už prekes.