Siaura rankinės rankena, diržas - macrame

Kūrėjas Kūrėjas SUPinčius

Prekės įvertinimas
Rankinės rankena
14,99 €

Unikali rankų darbo macrame stilaus rankinės rankena. Ne paslaptis, kad rankinių rankenos, dažnai nusidėvi greičiau nei pati rankinė. Dabar galite ją pakeisti macrame technika pintu dirželiu. Jūsų pasirinkimui nupynėme dirželius, kurie gali būti su sidabro, aukso arba juodos spalvos užsegimais. Taip dirželį pritaikysite prie jau turimos rankinės paprasčiau.

  • Sudėtis: natūralios medvilnės arba polipropileno virvės.
  • Ilgis: 105 cm.
  • Plotis: 2 cm (medvilniniai 2-3 mm siauresni).
  • Užsegimas: nerūdijantis plienas.
  • Dirželio spalva: pilka, juoda, ruda, balta, smėlinė.
  • Užsegimo spalva: sidabras, auksas arba juodas.
  • Rankų darbas. 
  • Užsakymas paruošiamas ir išsiunčiamas per 1-5 darbo dienas. 
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Spalva :
Dirželio užsegimas :

Pasirinkite aukščiau esančius laukus

Kiekis :


Susidėvėjo rankinės rankena?

Atnaujinkite savo rankinę su puikiu rankų darbo macrame dirželiu. Šis unikalus aksesuaras pakeis jau nusidėvėjusį arba atsibodusį dirželį ir taip prikels jūsų rankinę naujam gyvenimui.

Keletas faktų apie macrame stilių ir jo kilmę:

Paprastai Macrame technikos kilmė yra siejama su XIII amžiuje arabų kraštuose austais kilimais ir gobelenais. Mat pabaigus šiuos dirbinius audėjos naudojo dekoratyvinius mazgus, kad užbaigtų rankomis austus audinių galus. Tačiau dekoratyvinių mazgų rišimą galima atsekti dar III amžiuje, kai Kinijos iškilmingos tekstilės, sienų apmušalų dirbiniai buvo puošiami dekoratyviniais mazgais.

Macrame technikos istorijoje išskirtinį vaidmenį suvaidino jūrininkai, galima sakyti, Macrame technikos evangelistai. Perėmę patirtį iš arabų kraštų, jūrininkai mazgų rišimą naudojo tiek praktiniams, tiek laisvalaikio leidimo ir prekybos tikslams. Mazgų rišimas jūrininkams pasitarnavo kelionių metu dirbant laivuose. Juose, kaip ir anais, taip ir šiais laikais, yra begalė virvių, kurių kiekvienas galas turi būti kur nors pritvirtintas. Kaip jį pritvirtinti? Ogi supinti mazgą! Mazgai burėms tvirtinti, kroviniams pakrauti ir t.t. Laisvu metu jūrininkai treniravo savo rankas rišdami dekoratyvinius mazgus ir gamindami gaminius, tokius kaip hamakai, diržai ar kepurės. Šie jų dirbiniai susilaukė nemenko populiarumo išlipus į krantą ir jais prekiaujant. Tokiu būdu Macrame technika ir gaminiai pasklido po visą pasaulį.

sup_7
2 Prekės
Sudėtis
Natūrali medvilnė
Polipropileno virvė
Spalva
Pilka, balta, ruda, smėlinė, juoda
Dydis
Ilgis: ~105 cm, Plotis: ~2 cm (medvilniniai 2-3 mm siauresni)
Įvertinimai (0)