6 reikšmingi faktai, kaip produktų fotografija gali paveikti jūsų elektroninę prekybą

6 reikšmingi faktai, kaip produktų fotografija gali paveikti jūsų elektroninę prekybą

Jei turite elektroninės prekybos verslą, tačiau neinvestuojate į profesionalią produkcijos fotografiją, tai prilygsta naujo namo statyboms, dekoruojant jį senais, nusidėvėjusiais baldais. Trumpai tariant, jei bandote kažką parduoti internete, labai svarbu padaryti viską, kas įmanoma, jog jūsų prekės atrodytų patrauklios ir jas norėtų įsigyti. Netikite? Susipažinkite su statistika.

75 proc. pirmiausia žiūri į produktų nuotraukas

Net 75 proc. vartotojų, apsipirkdami internetu, pirmiausiai atsižvelgia į produktų nuotraukas ir tik tuomet priima sprendimą pirkti ar nepirkti. Tai išties įspūdingas skaičius, kuris turėtų priversti susimąstyti kiekvieną verslininką.

Apie tai, kaip tinkamai fotografuoti parduodamas prekes galite sužinoti čia.

22 proc. pirkėjų grąžina įsigytas prekes dėl jų išvaizdos neatitikimo

Taip, net 22 proc. pirkėjų, įsigiję prekę ir pamatę, jog nuotraukoje ir realybėje ji atrodo visai kitaip – ją grąžina. Skaičiai nėra maži. Apskritai, grąžinamų prekių kiekis siekia net 30 proc. (šventiniu laikotarpiu skaičius išauga net kelis kartus). Tačiau iš šių procentų, net 22 proc. įvyksta dėl prekės išvaizdos neatitikimo, kas sukelia pirkėjo pasipiktinimą.

Akivaizdu, kad profesionalios nuotraukos dažniau apsaugo jus nuo klientų, kurie norėtų grąžinti prekę. Taip pat jūsų e. parduotuvė tampa patikimesnė, nes prekės ir realybėje, ir nuotraukose atrodo vienodai. Be abejo, skirtingi monitoriai, įrenginių spalvų rodmenys kartais gali iškraipyti nuotraukas, tačiau tai – retas atvejis, kuris nesukelia didelių keblumų.

Kokybiškos nuotraukos net 40 proc. padidina tikimybę, kad jomis bus dalinamasi soc. tinkluose

Norite sulaukti didesnio populiarumo bei vartotojų srauto? Profesionalios nuotraukos – didelis žingsnis to link.

Norėdami sukurti sėkmingą e. parduotuvę šiuolaikinėje visuomenėje, turite skirti papildomą dėmesį ir socialiniams tikslams. Tačiau jei nuotraukos bus patrauklios, jomis dalinsis ir pašaliniai asmenys, jūsų klientai, vartotojai. Tad nuo jūsų pečių nukris nemažas darbas.

Profesionalios nuotraukos yra svarbios norint išlaikyti šiuolaikišką ir aukščiausios klasės kokybę jūsų svetainėje. Na, o rankų darbo gaminiai – viena iš tokių prekių, kuriai profesionalios nuotraukos ir jų dalinimasis socialiniuose tinkluose padeda didinti pardavimus net kelis kartus.

Pagalvokite: didelis privalumas verslui – kuomet klientai patys dalinasi jau įsigytų prekių nuotraukomis. Kuo daugiau žmonių dalinsis prekių fotografijomis, tuo daugiau klientų priviliosite į savo e. parduotuvę.

Tiesa, visuomet svarbu, kad nuotraukos viliotų, tad labai aktualu kokybė, estetika.

70 proc. įmonių investuoja į turinio rinkodarą

Kad į rinkodarą investuoja didelės įmonės – natūralu, tačiau tą daro net ir maži Lietuvos rankų darbo kūrėjai. Tai – protingas sprendimas, kuris leidžia maksimaliai didinti pardavimus, skleisti žinią visuomenėje apie jūsų kuriamą verslą, prekes.

Kiekvieną dieną interneto vartotojai yra apgaubiami įvairiausiomis reklamomis, kurių atsiradimą jų ekranuose diktuoja įvairūs algoritmai. Tinkamas marketingo planas, kartu su profesionaliomis nuotraukomis, vaizdo įrašais ir kitomis vizualizacijomis padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Specialistai tikina, kad vaizdai, kurie būna pateikti patraukliu formatu, pritraukia daugiau lankytojų į jūsų svetainę. Taip pat profesionalūs vaizdai leidžia lengviau suprasti, ką parduodate.

Įtraukus vaizdus į rašytinį turinį, įrašas pasiekia didesnį srautą vartotojų. O jei nuotrauka ar vaizdo įrašas – įdomus, patrauklus, išskirtinis, jis sulauks didelio pasidalinimų skaičiaus. Jei šiuo darbu nenorite užsiimti patys, pravartu investuoti į rinkodaros specialistą, kuris sudėlios jums marketingo planą, sukurs profesionalias nuotraukas ir pasirūpins, kad būtumėte matomas tiek Google paieškoje, tiek socialiniuose tinkluose.

Vaizdinis turinys didina vartotojų įsitraukimą soc. tinkluose

Yra keletas priežasčių, kodėl socialiniai tinklai turi būti įtraukti į jūsų e. prekybą. Visų pirma, buvimas socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „Tik Tok“, padidina jūsų prekės ženklo reputaciją, žinomumą. Taip pat, tai padeda bendrauti su vartotojais, potencialiais klientais. Tūkstančiai prekių ženklų naudojasi socialinių tinklų suteikiamomis naudomis. Remiantis „Buffer Statistics“, net 73 proc. internetinės rinkodaros specialistų mano, kad jų pastangos kuriant marketingą socialiniuose tinkluose buvo arba „vidutiniškai veiksmingos“, arba „labai veiksmingos“. Todėl būtinai rimtai žiūrėkite į savo gaminių nuotraukas, patrauklias antraštes, įdomius aprašymus. Na, ir nepamirškite bendrauti su klientais!

Net 80 proc. žmonių dažniau įsidėmi tai, kokį vaizdą pamato, o ne tai, ką perskaito

Didžioji dalis žmonijos turi regimąją atmintį, todėl svarbu reklamose, tekstuose, socialinių tinklų įrašuose, produktų aprašymuose pateikti vaizdą, t. y. nuotraukas, vaizdo įrašus ar kt. Nenuvertinkite vaizdo svarbos, nes tai yra žingsnis į sėkmę.

Vartotojų dėmesys natūraliai krypsta į vaizdą ir tik vėliau, jei vaizdas – įdomus, atsiranda noras perskaityti įrašą, aprašymą. Na, o profesionalios nuotraukos ne tik parodo jūsų prekės kokybę bei įvaizdį, bet ir yra langas į jūsų e. parduotuvės sąžiningumą.

Apibendrinimas

Taigi, jei norite, kad jūsų elektroninės prekybos verslas būtų sėkmingas, vienas iš pirmųjų žingsnių – profesionalios nuotraukos ir kitos vizualizacijos, kurios patrauks potencialių pirkėjų dėmesį bei sužadins norą įsigyti prekę. Tai sėkmės garantas tiek elektroninėje parduotuvėje, tiek socialiniuose tinkluose. Juk 75 proc. vartotojų pirmiausiai žiūri į produkto nuotrauką!

All comments

Leave a Reply