Užuolaidų laikiklis - pintas rankomis

Kūrėjas Kūrėjas SUPinčius

Prekės įvertinimas
uzuolaidu priedai
14,99 €

Rankomis pintas medvilninis užuolaidų laikiklis - tai ne tik praktiškas, bet ir akį traukiantis namų akcentas. Šie užuolaidų aksesuarai padės ne tik sukurti tvarkingai atrodančių ir stilingų užuolaidų vaizdą, bet ir suteiks naujumo ir išskirtinumo visam interjerui. Užuolaidų laikiklio apačioje esančios plunksnos yra standžios, todėl nesusivels ir laikys formą bei dailiai kris ant jūsų užuolaidų.

  • Sudėtis:100% medvilnė
  • Dydis: ilgis tarp plunksnų - apie 75cm, ilgis nuo vienos iki kitos plunksnos galo - apie 105cm, plunksnos dydis - apie 12x15 cm.
  • Rankų darbas.
  • Užsakymas paruošiamas ir išsiunčiamas per 1-5 darbo dienas. 
  • Prašome atkreipti dėmesį, kad gaminiai yra rankų darbo, todėl dydžiai ir formos gali nežymiai skirtis.

  • Užsakymas paruošiamas ir išsiunčiamas per 1-5 darbo dienas. 
  • Pristatymas: Lietuvos Paštas, Omniva paštomatas.

Vienetai :

 

Kiekis :


Macrame - vienas iš seniausiai žinomų žmonijos išradimų, šiuo metu išgyvenantis tikrą atgimimą. Tai dekoratyvinių mazgų technika (mazgų rišimas), kurios panaudojimo būdai visiškai neriboti, tereikia pasitikėti savo kūrybiškumu. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir fantazijos!

SUPinčius užuolaidų laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės natūralios medvilnės. Gražus ir funkcionalus, pakankamai lengvas, kad užuolaidos kabėtų dailiai ir nebūtų nutemptos žemyn. Paprastas, elegantiškas dizainas, puikiai tinkantis visoms – tiek permatomoms, tiek ir storoms, tamsioms užuolaidoms.

Jūsų svetainėje, miegamajame, vonios kambaryje, verandoje, terasoje ir pavėsinėje – šis užuolaidų laikiklis suteiks išbaigtumo jausmą.

Ir svarbiausia - jums nereikės gręžti skylių sienoje jo pritvirtinimui.

sup_5
5 Prekės
Sudėtis
100 proc. medvilnės virvė
Dydis
Ilgis tarp lunksnų - apie 75cm, ilgis nuo vienos iki kitos plunksnos galo - apie 105cm, plunksnos dydis - apie 12x15 cm
Įvertinimai (0)