Lietuvos kūrėjai

Čia surinkti ir renkami talentingiausi Lietuvos kūrėjai, kurie kuria iš medžio, gintaro, vilnos, metalo, keramikos ir kitų medžiagų. O svarbiausia – iš visos širdies. LosTrade patys atsirenka kūrėjus su kuriais nori dirbti, kurių darbai turi potencialą, yra išskirtiniai, unikalus, vienetiniai ir labai kokybiški. Visi šie meistrai yra talentingi, malonus, gabus žmonės, kurie kuria dėl Jūsų ir dėl savęs. Tai ju gyvenimas, hobis, malonumas ar net savotiška meditacija, taip jie perduoda tik geriausias emocijas savo kūriniui, o vėliau ir pirkėjui.


Anastasija-Numerologija

Anastasija-Numerologija

Numerologijos atsiradimas pakeitė mano gyvenimą. Pradėjau labiau suprasti ir pažinti žmones. Vedų numerologija lydi 9 planetos, kurios turi savo ženkliuką, o kitaip tariant "jantrą". Auskarai jantrų motyvais džiugina akį, turi dalelę tos jantros energijos.
Tai auskarai sukurti su šiluma ir meile.

By Dite

By Dite

Esu paprastas žmogutis, kuris be kūrybos neįsivaizduoja gyvenimo. Noriu, kad kuo daugiau žmonių galėtų džiaugtis rankų darbo produktais, pagamintais su meile ir šiluma.

Dizaino lopšys

Dizaino lopšys

Sveiki, esu Ieva Šileikaitė - Dizaino lopšio įkūrėja. Viskas kas gimsta čia yra įkvėpta gamtos, laisvės, sąmoningumo kelio, magiškų simbolių, sakralios geometrijos ir stebuklų tematikos. Esu sąmoningo grafinio dizaino bei natūralių produktų įkvėptų gamtos bei jos ciklų kūrėja. Viso to ką kuriu mintis yra po truputį grąžinti žmoniją atgal į ryšį/harmoniją su savimi.

Mano intencija - įnešti į Jūsų kasdienį gyvenimą šiek tiek magijos, stebuklų, priminti apie vidinę jėgą, kurią kiekvienas turime savyje, bei paskatinti kurti savo realybę dar drąsiau, tiek priimant sprendimus tiek ir visiškai pilnai išreiškiant save.

Įkvėpta sąmoningumo kelio, kuriuo ir pati keliauju, gamtos bei jos ciklų, magiškų simbolių, sakralios geometrijos ir vidinės laisvės, pajutau jog labai noriu padėti žmonėms žengti drąsiai kuriant dar nuostabesnį savo rytojų, skatinti pilnai realizuoti savo potencialą per savęs išraišką - svajonių veiklą.

Handmade by Julita

Handmade by Julita

Mano vardas Julita. Esu “rankdarbiautoja” iš prigimties: galiu sukurti rankdarbius įvairiomis technikomis, bet labiausiai patinka siuvinėti. Siuvinėju peltakius, adinuke, rišeljė, kryželiu, šešėliavimu. Siuvinėdama jaučiuosi “savo vietoje”: dirbu su meile, realizuoju idėjas, siekiu, kuo tobulesnio rezultato, dalinuosi savo žiniomis su kitais ir džiuginu savo darbais aplinkinius. 

HandMade RamiBitė

HandMade RamiBitė

Esu Rūta, jau 10 metų kuriu rankdarbius. Savo kelią į kūrybą pradėjau jau vaikystėje. Išardyti mamos karolius ir iš jų pridaryti kitokių papuošalų, būdavo vieni niekai. Kūryba man visuomet buvo, ne tik įkvėpimo šaltinis, bet ir puikus būdas atsipalaiduoti. Esu išbandžiusi daugybe rankdarbių technikų, bet labiausiai užstrigo siuvinėjimas. Tai savotiška meditacija ir saviraiška. Siuvinėti išmokau iš močiutės.

Hug the moon

Hug the moon

Mezgimas mano gyvenime atsirado studijuojant ir lydi iki šiol. Šiandien galiu drąsiai sakyti, kad mezgimas - mano gyvenimo variklis. Mezgiau sau, draugėms, po to šeimai, dukroms, anūkams. Prieš 5 metus, dukros paskatinta, mažais žingsneliais pradėjau savo veiklą. Tuo metu daugiausia mezgiau anūkams. Jie buvo didžiausi mano kūrybos įkvėpėjai.

JustaArt

JustaArt

Esu mokytoja keramiką praktikuojanti kaip hobį. Mažus keraminius darbeliu pradėjau gaminti kaip dovanas savo mokiniams. Išbandžiusi daugybę variantų supratau, kad šie mieli keraminiai niekučiai patinka ne tik man ir mano mokiniams, bet ir jų tėveliams ir draugams.

KamKam candles

KamKam candles

Mes – Gintarė ir Žydrūnas – esame KamKam candles įkūrėjai, mėgstantys artimuosius ir draugus džiuginti savo rankų darbo dovanėlėmis Kalėdų proga. Buvo labai smalsu pabandyti pagaminti natūralaus sojų vaško žvakes, daug domėjomės apie jų gamybą. Kai iš artimųjų sulaukėme teigiamo įvertinimo, nusprendėme gilinti savo žinias šioje srityje ir pabandyti pateikti gaminius platesniam vartotojui ratui. Šio pomėgio dėka 2019 m. atsirado KamKam candles.
KamKam – tai mūsų dukryčių pirmosios vardų raidės K ir A, kurias sujungia Meilė – meilė šeimai, gamtai, gyvenimui ir visam tam, ką darome kasdienybėje ar darbe.

Kapt

Kapt

Skaitydami šį tekstą, pasistenkite išgirsti garsą KAPT ...
Taip prasideda kiekvienas Ugnės Vitonytės ir Eglės Vitonienės kūrinys baltame lape.
KAPT vanduo, KAPT spalva ...
Liejant akvarelę, vanduo – viso ko pradžia, sujungianti ir nuraminanti mintis, išreikštas spalvomis, tonais, pustoniais, jų sluoksnių gyliu ir skaidrumu, laisvais drąsiais judesiais ir suvaldytais subtiliais atradimais. Vanduo ir spalva – komponentai, leidžiantys skleistis šioms meniškoms sieloms, būti kartu.

kūlē

kūlē

Mes - Lietuvių pora šiuo metu gyvenanti Balyje. Keliaudami aplink pasaulį būtent čia suradome antrus namus mūsų planetoje! Savo pintų rankinių verslą pradėjome 2018 m. gegužę. Viskas klostėsi labai paprastai - atvykome į Balį ir nusprendėme ieškoti sau malonios veiklos, kurią suradome vos per kelias dienas! Tokių, kaip mūsų kuriamos, rankinių istorija prasidėjo dar 1950-taisiais metais. Jos yra rankų darbo ir gaminamos Balio saloje iš Rotango alyvmedžio.

LaPienė design

LaPienė design

Sveiki, mano vardas Aušra. Esu kūrėja, dizainerė. Nors visą gyvenimą mėgau įvairius gaminius, idėja kurti sąsagas atėjo netikėtai. 2017 metų pradžioje ieškojau sąsagų savo būsimam vyrui, deja pasirinkimas buvo menkas, o gautas produktas labai nuvylė... Pagalvojau "Aš galiu geriau!"     Taigi dabar jau ketvirtas sezonas kai siūlau jums savo gaminius. Labai džiaugiuosi laimingais klientais ir galimybe prisidėti ruošiantis jūsų šventei!

Lėlytė

Lėlytė

Esu aktorė bei siuvu kaukes, kostiumus, dekoruoju miško kempines (kankorėžiais, gilėmis, kaštonais, akmenukais), piešiu. Renku viską kas lieka kažką panaudojus ir viską panaudoju antrą kartą (nuo siūlų rites iki tualetinio popieriaus ritinėlio). Mėgaujuosi tuo ką darau tai -kruopštumo, meilės, atsidavimo, fantazijos reikalaujantis darbo procesas.

MaryS art studio

MaryS art studio

Mano vardas Marija, esu menotyrininkė, meno mylėtoja ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be kūrybos. Kiek prisimenu visada nenustodama ieškojau savęs, kaip realizuoti savo kūrybiškumą ir įprasminti savo darbus. Įstojusi į menotyros studijas palaipsniui supratau, kad man trūksta praktikos ir ilgiuosi tapybos, todėl palaipsniui vėl pradėjau kurti. Iš pradžių liejau akvarele paskui nusprendžiau išbandyti akrilo tapybą, galiausiai kilo mintis perkelti savo idėjas ant medinių pakabukų. Labai patiko kurti papuošalus, todėl įkvėpta pradėjau domėtis ne tik pakabukais, bet ir apyrankėmis.

Medžio sapnas

Medžio sapnas

Esu Ligita. Piešti mėgstu nuo vaikystės. Esu kūrybiška ir darbšti, patinka lieti spalvas, išgauti naujus atspalvius. Esu išbandžiusi daugybę įvairių dailės technikų. Su sūnumi, kuris pabaigė inžinerijos studijas ir kuriam labai patinka projektuoti, nutarėme įgyvendinti tarsi ore tvyrojusią nedidelio šeimos verslo viziją – sujungti šiuolaikines technologijas ir visais laikais vertinamą rankų darbą.  Taip gimė medžio studija ,,Medžio sapnas”.

MikaMi handicrafts

MikaMi handicrafts

Įsivaizduokite mane. Visiškai nepažįstamą merginą, ryškiais garbanotais raudonais plaukais.
Žingsniuojant judria centrine miesto gatve, mano pačios dėmesys lyg judrus nevaldomas šunytis nutrūktgalviškai klysta į ant šaligatvių įsikūrusius pardavėjų prekystalius. Šiltam metų sezonui atėjus čia gausu įvairiausių menininkų darbų: audiniai, mezginiai, paveikslai, papuošalai, pakabukai ir kita.
Nežinau kaip jūs, tačiau vos prisilietusi prie tokių, kito rankomis sukurtų darbų, mane VI-SA-DA užlieja švelni gerumo banga.

MILI Dalykai

MILI Dalykai

Mili dalykai - tai iš atsitiktinumo gimęs prekinis ženklas. Kai, rodos, paprastutė smulkmena pagaminta su gilia idėja sužavėjo ne vieną unikalumo trokštantį žmogų.
Mili dalykai gamina išskirtinius aksesuarus ir ne tik. Čia, pakeičiant šovinių tūtų paskirtį, jos prikeliamos naujam gyvenimui. Kruopščiai atrinktos žalvarinės tūtos paverčiamos aksesuarais tinkamais nešioti tiek vyrams, tiek moterims. O, siekiant apyrankei suteikti daugiau elegancijos, jos papuošiamos pačiais geriausiais Swarovski kristalais.

Miško istorijos

Miško istorijos

Esu Eglė Gilė ir esu didelė miško žvėrelių gerbėja. Man patinka jų nuotykiai, paslaptys, pasakos, charakteriai, šiluma ir pūkuotumas. Taip ir gimė vilnonės, šiltos ir pūkuotos kojinytės apie vilką, baltą mešką, apie kiškį žvairaakį, apie lapę gudragalvę, apie varną ir jos sūrį, apie meškį Rudnosiuką ir jo dūzgiančią bičiulę”…

Mūzos Studija

Mūzos Studija

Esu profesionali keramikė, kurianti konceptualius kūrinius, keramikos interjerines detales, papuošalus su keramika ir natūraliais akmenimis. Dar studijuodama įkūriau savo kūrybinį ženklą su kuriuo dirbu jau ketverius metus. Kurdama ieškau įdomių sprendimų, siekiu kad mano darbai nesikartotų ir būtų išskirtiniai, nenaudoju medžiagų, kurias išgaunant būtų išnaudojami gyvūnai.

NAI NAI keramika

NAI NAI keramika

Keramika - mano kita realybė ir kitas laikas. Lipdant savo pasauliui suteikiu lankstumo, nebijau pasiduoti tam “kažkam”, tarsi nujausdama, kad tai išlaisvina. Molis turi kažką slėpiningo, užtenka paliesti ir rankomis išklausyti, jei išgirsti, kiekvienas darbas - tarsi teigiamai atsakytas kvietimas ir į gyvenimą įsileistas naujas nepažįstamasis.

Niežtintiems dantukams

Niežtintiems dantukams

Niežtintiems Dantukams gimė visai neplanuotai ir netikėtai, gimus pirmajam sūnui. Viskas prasidėjo nuo to, kad panorau pati padaryti kramtuką iš silikoninių karoliukų savo mažyliui, kuriam kalėsi dantukai, labai niežėjo dantenos ir norėjosi jas kažkuo pakasyti. Mano sūnūs yra didžiausi įkvėpėjai ir testuotojai.

Onuko darbai

Onuko darbai

Esu rankdarbių gamintoja, labiausiai traukia nerti gaminiai, tačiau myliu ir siuvimą. Todėl gimė idėja - rankų darbo lininiai maišeliai, puošti nertais motyvais. Per 3 metus išbandžiau visokių maišelių variantų, bet labiausiai patiko dvigubi lininiai maišeliai, kurie yra tvirti, saugantys gamtą, daugkartinio naudojimo.

Piešinių rėmelis

Piešinių rėmelis

Sveiki, esu Vita Stravinskienė. Ko gero daugelis labiau mane pažįsta kaip papuošalų kūrėją vihobby.lt , bet šiandien Jums noriu pristatyti visai kitokį kūrybinį projektą.

Po namus laksto 3 atžalos, o jų menus sudėti tapo nelengvu iššūkiu. Tad nebeturėdama vietos ant šaldytuvo ir tiesiog atidėdama jų piešinius į šoną su mintim jog vėliau pakabinsiu kur nors....

Plunksnos linija

Plunksnos linija

Esu Rasa - „Plunksnos linija“ įkūrėja bei gaminių autorė.  Nuo pat mažens vaikystės atminimų albumuose rašydavau, kad noriu išmokti gražiai piešti. Augau ir pamažu užmiršau šį mažos mergaitės troškimą. Tačiau tai jau buvo Dievo planuose ir išaušo diena, kai buvau apdovanota šia nepaprasta dovana. Ir nuo tos dienos nepaleidžiu teptuko, plunksnos iš savo rankų.

Vaida piešia

Vaida piešia

Aš Vaida. Piešiu mažus sutvėrimus gėlėtomis galvelėmis, skirtus vaikams ir ne vaikams :) ⠀

Mano piešti angeliukai - tai meilės ir gėrio simboliai. Jie saugo tą, kuris turi tą angeliuką, o globėjų niekada nebus per daug?⠀

Dažniausiai juos piešiu kaip krikštynų dovanėlę, bet taip pat juos renkasi ir kitomis progomis. Dažnai tėveliai angeliukus pasirenka kaip padėkos dovanėlę krikštatėviams.  Prisiminimo dovanėlė - svečiams. Taip smagu padovanoti gėrį, lyg papildomą apsaugą artimam žmogui. ⠀⠀

Kodėl angeliukai, kodėl būtent tokie?⠀

Velti rankdarbiai & Aksesuarai

Velti rankdarbiai & Aksesuarai

Veltų rankdarbių ir aksesuarų įkūrėją Viliją kūryba lydi visą gyvenimą. Nuo pat vaikystės moteris nėrė, mezgė, siuvinėjo ir pynė įvairius rankdarbius. Jos vaikystės lėlės tapdavo modeliukais, kuriuos pati puošdavo savo rankų darbo gaminiais.

ViHobby

ViHobby

Esu Vita, 3 vaikų mama (berniukas antrokas ir dvynės 9 mėnesių). Šiuo metu esu motinystės atostogose. ViHobby kūryba užsiimu todėl, kad man tai labai patinka, galima sakyti gyvenu tuo. Vaikams užmigus imu molio gabalą ir pasineriu į kūrybą, tai lyg lengva meditacija prieš miegą, po nelengvos ir tuo pačiu įspūdžių pilnos dienos. Tai lyg stabdis sakantis dabar jau sustok, nusiramink, bet ne šiaip stabdis, o labai mielas širdžiai.