Lietuvos kūrėjai

Čia surinkti ir renkami talentingiausi Lietuvos kūrėjai, kurie kuria iš medžio, gintaro, vilnos, metalo, keramikos ir kitų medžiagų. O svarbiausia – iš visos širdies. LosTrade patys atsirenka kūrėjus su kuriais nori dirbti, kurių darbai turi potencialą, yra išskirtiniai, unikalus, vienetiniai ir labai kokybiški. Visi šie meistrai yra talentingi, malonus, gabus žmonės, kurie kuria dėl Jūsų ir dėl savęs. Tai ju gyvenimas, hobis, malonumas ar net savotiška meditacija, taip jie perduoda tik geriausias emocijas savo kūriniui, o vėliau ir pirkėjui.


A-matai

A-matai

Pagrindinė amatų gamybos sritis –lietos betone palmių vaško žvakės su pajūrio radybomis – gintaru, akmenimi su skylute ar fosilijos įspaudu, moliu, pušies ar beržo žieve, gintaru dekoruotu kankorėžiu. 

Sudėjus kelerių metų žvakių gamybos patirtį, žinias, artimųjų ir pirkėjų poreikius, buvo nuspręsta orientuotis į gaminių kokybę, autentiškumą ir išskirtinumą eliminuojant perteklinį aromatų kiekį, t.y. – čia gaminamos ir parduodamos žvakės turi mažą kvapniųjų aliejinių mišinių koncentraciją sutelkiant dėmesį žvakės liepsnos galiai ir dizaino išskirtinumui.

AiLi Papuošalai

AiLi Papuošalai

Labas, aš esu Aistė, AiLi papuošalai įkūrėja. 

Rankų darbo papuošalais domėjausi ir kūriau dar studentavimo laikais. Pirmiausiai sužavėjo vilna, vėliau dekupažas. Buvau viena pirmųjų Lietuvoje užsiimančių dekupažu. Tuo metu jis buvo labai populiarus. 

Pasibaigus studijoms, teko keisti gyvenamą miestą iš Kauno į Klaipėdą. Atsirado šeima, vaikai, bet kūryba buvo visada šalia.

Anastasija-Numerologija

Anastasija-Numerologija

Numerologijos atsiradimas pakeitė mano gyvenimą. Pradėjau labiau suprasti ir pažinti žmones. Vedų numerologija lydi 9 planetos, kurios turi savo ženkliuką, o kitaip tariant "jantrą". Auskarai jantrų motyvais džiugina akį, turi dalelę tos jantros energijos.
Tai auskarai sukurti su šiluma ir meile.

By Dite

By Dite

Esu paprastas žmogutis, kuris be kūrybos neįsivaizduoja gyvenimo. Noriu, kad kuo daugiau žmonių galėtų džiaugtis rankų darbo produktais, pagamintais su meile ir šiluma.

Didi Handmade

Didi Handmade

Vienetiniai rankų darbo gaminiai iš polimerinio molio – dekoruoti puodeliai, indai, stalo įrankiai, sagės. Polimerinio molio gaminiai yra patvarūs ir ilgaamžiai, tad džiugins ne vienerius metus.

Mano mėgstamiausia tematika yra gyvūnai, tad didžioji mano darbų dalis yra susiję būtent su jais. Pagal atsiųstą augintinio, ar kito norimo gyvūno nuotrauką, dekoruoju puodelius, stalo įrankius, galiu pagaminti norimą sagę.

Dizaino lopšys

Dizaino lopšys

Sveiki, esu Ieva Šileikaitė - Dizaino lopšio įkūrėja. Viskas kas gimsta čia yra įkvėpta gamtos, laisvės, sąmoningumo kelio, magiškų simbolių, sakralios geometrijos ir stebuklų tematikos. Esu sąmoningo grafinio dizaino bei natūralių produktų įkvėptų gamtos bei jos ciklų kūrėja. Viso to ką kuriu mintis yra po truputį grąžinti žmoniją atgal į ryšį/harmoniją su savimi.

Mano intencija - įnešti į Jūsų kasdienį gyvenimą šiek tiek magijos, stebuklų, priminti apie vidinę jėgą, kurią kiekvienas turime savyje, bei paskatinti kurti savo realybę dar drąsiau, tiek priimant sprendimus tiek ir visiškai pilnai išreiškiant save.

Įkvėpta sąmoningumo kelio, kuriuo ir pati keliauju, gamtos bei jos ciklų, magiškų simbolių, sakralios geometrijos ir vidinės laisvės, pajutau jog labai noriu padėti žmonėms žengti drąsiai kuriant dar nuostabesnį savo rytojų, skatinti pilnai realizuoti savo potencialą per savęs išraišką - svajonių veiklą.

HandMadeCats

HandMadeCats

Daug metų su dukra gaminame žaislus iš ekologiškų, ne alergiškų medžiagų.

Dukra nuo pat vaikystės labai mėgsta siūti, gaminti savo rankomis žaislus, aksesuarus, gėles, piešti gamtos peizažus. Nuo paauglystės pradėjo siūti kačiukus  ir zuikučius iš natūralių medžiagų, pagrinde iš medvilnės.

Aš pati būdama sužavėta jos darbiniais prisiminiau savo jaunystės pomėgį, pradėjau nerti minkštus žaislus.

HM by WiKKi

HM by WiKKi

Sveiki, esu Viktorija, dviejų berniukų mama. Nerti pradėjau nuo mokyklos laikų, bet tai buvo tik servetėlės ar kitos smulkmenos šeimos nariams ir artimiesiems.

Bet atsiradus vaikučiams kilo noras juos nudžiuginti žaisliukais ir pledukais, kurie šildytų vaikų mažas širdeles ir būtų skirti tik jiems. Nes vaikų šypsena ir spindinčios akutės yra pats geriausias įvertinimas. Kiekvienas žaisliukas ir pledukas yra pagamintas su didžiausia meile.

Hug the moon

Hug the moon

Mezgimas mano gyvenime atsirado studijuojant ir lydi iki šiol. Šiandien galiu drąsiai sakyti, kad mezgimas - mano gyvenimo variklis. Mezgiau sau, draugėms, po to šeimai, dukroms, anūkams. Prieš 5 metus, dukros paskatinta, mažais žingsneliais pradėjau savo veiklą. Tuo metu daugiausia mezgiau anūkams. Jie buvo didžiausi mano kūrybos įkvėpėjai.

Ju'oda artisan leather

Ju'oda artisan leather

Natūralios odos aksesuarai Jums ir Jūsų namams. 

Kurdami aksesuarus iš natūralios odos atsižvelgiame į medžiagų tausojimą, naudojamos odos atraižos. Oda gaunama iš gamintojų, kurie rūpinasi tvariomis idėjomis ir gyvūnų gerove. Šią odą išgaunant nėra specialiai auginami gyvūnai, tai yra oda kuri lieka, kaip šalutinis produktas.

Jurgitos galerija

Jurgitos galerija

Esu tautodailininkė. Maždaug dešimtmetį siuvu linines lėlytes. Visos mano sukurtos lėlės yra vienetinės. Jų kūrimo procesas yra ilgas. Siūdama lėlytę užtrunku net iki 1 mėnesio. Tai daug kruopštumo reikalaujantis darbas  ir tuo pačiu labai kūrybingas procesas. Kiekviena lėlytė - tai tarsi vaikas. Būna, kad pradėdama siūti lėlę savo vaizduotėje turi vienokį vaizdą, o galiausiai viso proceso eigoje planai, įvaizdis keičiasi ir rezultatas neretai ir mane pačią nustebina. :) 

Kai aš mažas buvau

Kai aš mažas buvau

Kai aš mažas buvau, tai rankų darbo, mielų širdžiai, vaikiškų dovanų prekinis ženklas. Šis ženklas yra patikimas ir jau pamiltas Lietuvos tėvelių dėl dirbtuvėse gimstančių jaukių, purių ir prasmingų idėjų, kurios tampa originaliais produktais. 

Kiekvienas trokštantis išrinkti patiems mažiausiems jaukią bei prasmingą dovaną krikštynoms, gimtadieniui ar kitai svarbiai progai, tikrai suras kažką iš ties patinkančio mūsų asortimente. Visa Kai aš mažas buvau produkcija pagaminta Lietuvoje iš aukštos kokybės medžiagų.

KamKam candles

KamKam candles

Mes – Gintarė ir Žydrūnas – esame KamKam candles įkūrėjai, mėgstantys artimuosius ir draugus džiuginti savo rankų darbo dovanėlėmis Kalėdų proga. Buvo labai smalsu pabandyti pagaminti natūralaus sojų vaško žvakes, daug domėjomės apie jų gamybą. Kai iš artimųjų sulaukėme teigiamo įvertinimo, nusprendėme gilinti savo žinias šioje srityje ir pabandyti pateikti gaminius platesniam vartotojui ratui. Šio pomėgio dėka 2019 m. atsirado KamKam candles.
KamKam – tai mūsų dukryčių pirmosios vardų raidės K ir A, kurias sujungia Meilė – meilė šeimai, gamtai, gyvenimui ir visam tam, ką darome kasdienybėje ar darbe.

La&Bu

La&Bu

Mezgu nuo vaikystės, nes megzdavo mama, močiūtė ir tai matydama pradėjau ir aš. Mano mokytoja buvo mama.
Pirmieji mezginukai buvo lėlėm, vėliau jau pradėjau pirmuosius bandymus ir sau, šaliką, kojines, megztuką....
Augau didelėje šeimoje, kadangi nelepino naujais rūbais, vis kildavo minčių kaip sau nusimegzti kokį megztuką ar šaliką.

LaPienė design

LaPienė design

Sveiki, mano vardas Aušra. Esu kūrėja, dizainerė. Nors visą gyvenimą mėgau įvairius gaminius, idėja kurti sąsagas atėjo netikėtai. 2017 metų pradžioje ieškojau sąsagų savo būsimam vyrui, deja pasirinkimas buvo menkas, o gautas produktas labai nuvylė... Pagalvojau "Aš galiu geriau!"     Taigi dabar jau ketvirtas sezonas kai siūlau jums savo gaminius. Labai džiaugiuosi laimingais klientais ir galimybe prisidėti ruošiantis jūsų šventei!

Magic Felt

Magic Felt

Esu LIJANA, gyvenu prie jūros - smėlio, vėjo ir miško apsuptyje. Gamtoje semiuosi stiprybės ir įkvėpimo. Svarbiausios mano kūrybos sritys – vėlimas bei ekologinė spauda. Kuriant man labai svarbu daiktų funkcionalumas, ryšys su gamta ir ekologija. Mano darbuose dominuoja jūros ir augalų motyvai.  Visi darbai  pagaminti tik iš natūralių medžiagų ir yra vienetiniai.

Medžio sapnas

Medžio sapnas

Esu Ligita. Piešti mėgstu nuo vaikystės. Esu kūrybiška ir darbšti, patinka lieti spalvas, išgauti naujus atspalvius. Esu išbandžiusi daugybę įvairių dailės technikų. Su sūnumi, kuris pabaigė inžinerijos studijas ir kuriam labai patinka projektuoti, nutarėme įgyvendinti tarsi ore tvyrojusią nedidelio šeimos verslo viziją – sujungti šiuolaikines technologijas ir visais laikais vertinamą rankų darbą.  Taip gimė medžio studija ,,Medžio sapnas”.

Mūzos Studija

Mūzos Studija

Esu profesionali keramikė, kurianti konceptualius kūrinius, keramikos interjerines detales, papuošalus su keramika ir natūraliais akmenimis. Dar studijuodama įkūriau savo kūrybinį ženklą su kuriuo dirbu jau ketverius metus. Kurdama ieškau įdomių sprendimų, siekiu kad mano darbai nesikartotų ir būtų išskirtiniai, nenaudoju medžiagų, kurias išgaunant būtų išnaudojami gyvūnai.

NAI NAI keramika

NAI NAI keramika

Keramika - mano kita realybė ir kitas laikas. Lipdant savo pasauliui suteikiu lankstumo, nebijau pasiduoti tam “kažkam”, tarsi nujausdama, kad tai išlaisvina. Molis turi kažką slėpiningo, užtenka paliesti ir rankomis išklausyti, jei išgirsti, kiekvienas darbas - tarsi teigiamai atsakytas kvietimas ir į gyvenimą įsileistas naujas nepažįstamasis.

Onuko darbai

Onuko darbai

Esu rankdarbių gamintoja, labiausiai traukia nerti gaminiai, tačiau myliu ir siuvimą. Todėl gimė idėja - rankų darbo lininiai maišeliai, puošti nertais motyvais. Per 3 metus išbandžiau visokių maišelių variantų, bet labiausiai patiko dvigubi lininiai maišeliai, kurie yra tvirti, saugantys gamtą, daugkartinio naudojimo.

Paperjoker

Paperjoker

Esu dizaineris žaidžiantis su juvelyrika. Tikru juvelyru tapti neturėjau galimybių, tai labai nudžiugau, kai prieš keletą metų atradau metal clay medžiagą.

Tai smulkios metalo dulkės sumaišytos su organiniu rišikliu. Medžiaga puiki ir tuo, kad visi elementai - perdirbtos antrinės žaliavos.

Piešinių rėmelis

Piešinių rėmelis

Sveiki, esu Vita Stravinskienė. Ko gero daugelis labiau mane pažįsta kaip papuošalų kūrėją vihobby.lt , bet šiandien Jums noriu pristatyti visai kitokį kūrybinį projektą.

Po namus laksto 3 atžalos, o jų menus sudėti tapo nelengvu iššūkiu. Tad nebeturėdama vietos ant šaldytuvo ir tiesiog atidėdama jų piešinius į šoną su mintim jog vėliau pakabinsiu kur nors....

Pirštininės lėlės

Pirštininės lėlės

Pirštininės LėLės - tai rankų darbo lėlės, pagamintos su didžiule meile, siekiant stiprinti suaugusio ir vaiko tarpusavio ryšį. Žaidžiant ir bendraujant atskleisti vaiko emocinę būseną, požiūrį į aplinką, pasinerti į pasakos - fantazijos pasaulį.

Esu aktorė bei siuvu kaukes, kostiumus, dekoruoju miško kempines (kankorėžiais, gilėmis, kaštonais, akmenukais), piešiu. Renku viską kas lieka kažką panaudojus ir viską panaudoju antrą kartą (nuo siūlų rites iki tualetinio popieriaus ritinėlio). Mėgaujuosi tuo ką darau tai -kruopštumo, meilės, atsidavimo, fantazijos reikalaujantis darbo procesas.

Plunksnos linija

Plunksnos linija

Esu Rasa - „Plunksnos linija“ įkūrėja bei gaminių autorė.  Nuo pat mažens vaikystės atminimų albumuose rašydavau, kad noriu išmokti gražiai piešti. Augau ir pamažu užmiršau šį mažos mergaitės troškimą. Tačiau tai jau buvo Dievo planuose ir išaušo diena, kai buvau apdovanota šia nepaprasta dovana. Ir nuo tos dienos nepaleidžiu teptuko, plunksnos iš savo rankų.

Sėdinukas

Sėdinukas

Tai puiki pagalbinė atraminė priemonė, padedanti kūdikiui išsilaikyti sėdimoje padėtyje. Rekomenduojama 6 mėn. ar vyresniam mažyliui. Pasitelkus šią pagalvę vaikas jaučiasi saugiai, be to, lavinamas sėdėjimo įgūdis. Sėdėdamas vaikutis tyrinėja aplinkui esančius žaislus, bando žaisti, siekti daiktus, o tai didelis iššūkis mažyliui.

Spalvoti aksesuarai

Spalvoti aksesuarai

  Esu Vita. Rankdarbiais domiuosi nuo vaikystės, bandžiau megzti, nerti, siuvinėti, dekupažuoti, tačiau visada tai buvo tik malonus užsiėmimas. Galiausiai, gimus pirmąjam vaikui, sugalvojau daryti aksesuarus mergaitėms ir mažais žingsneliais pradėjau judėti į priekį. Pirmiausia, atsirado kaspinėliai į plaukus, segtukai, plaukų lankeliai, paskui vėrinukai ir apyrankės, o galiausiai po truputį pradėjau siūti didelius kaspinus moterims bei kurti papuošalus. Šiuo metu idėjų turiu dar labai daug, tad tikiuosi, užteks laiko jas visas įgyvendinti. 

Sparklet.Home

Sparklet.Home

Esu Gintarė ir Sparklet.Home atsirado iš didelio noro kurti ir užsiimti savarankiška veikla, tada kai mažiausiai savimi pasitikėjau. Būtent todėl pavadinau savo kūrinius Sparklet - kibirkštėle man ir kitiems imtis ir atrasti kažką naujo.

Visada mėgau kurti, bet nedrįsdavau tuo dalintis su kitais. Šį kart pamilau savo darbą ir tikiu, kad jis Jums gali atnešti kitokį požiūrį ir neatrastą jaukumą Jūsų namams, todėl dalinuosi savo rankų darbo betoninėmis interjero detalėmis.

SUPinčius

SUPinčius

Macrame technika beveik neturi ribų. Kuriame rankines, smulkias ir stambias namų dekoracijas, pakabinamus laikiklius gėlėms.

Kiekvienas produktas gaminamas rankomis, paliečiant kiekvieną mazgą. Taip kanriai, ramiai ir apsmąstytai lašelis bohemijos gali įsilieti į kiekvieno gyvenimą. 

Tapk Madinga

Tapk Madinga

Sveiki, esu Inga, Tapk Madinga papuošalai įkūrėja. 

Kurdama papuošalus vadovaujuosi taisykle: Neprivalai turėti visų papuošalų kuriuos turi kitos - susikurk savo įvaizdį pati.

Labai didelį dėmesį skiriu darbų kokybei ir nuolat ją gerinu. Savo darbais noriu parodyti, kad turint ir vieną papuošalą, visada gali atrodyti vis kitaip.

Vaida piešia

Vaida piešia

Aš Vaida. Piešiu mažus sutvėrimus gėlėtomis galvelėmis, skirtus vaikams ir ne vaikams :) ⠀

Mano piešti angeliukai - tai meilės ir gėrio simboliai. Jie saugo tą, kuris turi tą angeliuką, o globėjų niekada nebus per daug?⠀

Dažniausiai juos piešiu kaip krikštynų dovanėlę, bet taip pat juos renkasi ir kitomis progomis. Dažnai tėveliai angeliukus pasirenka kaip padėkos dovanėlę krikštatėviams.  Prisiminimo dovanėlė - svečiams. Taip smagu padovanoti gėrį, lyg papildomą apsaugą artimam žmogui. ⠀

Vaikas Karalius

Vaikas Karalius

Kai vaikai ateina į mūsų pasaulį jie atsineša ne tik meilę ir rūpesti, bet ir begalę daiktų daiktelių, kurie pamažu ima karaliauti namuose.

O tvarka yra tokia mėgstama. Todėl nusprendžiau kurti žaislų krepšius, ir ne šeip paprastus, bet didelius, kad krepšys atliktu ne tik savo funkciją, bet ir taptu žaidimo objektu. Ir manau man tai pavyko!

Velti rankdarbiai & Aksesuarai

Velti rankdarbiai & Aksesuarai

Veltų rankdarbių ir aksesuarų įkūrėją Viliją kūryba lydi visą gyvenimą. Nuo pat vaikystės moteris nėrė, mezgė, siuvinėjo ir pynė įvairius rankdarbius. Jos vaikystės lėlės tapdavo modeliukais, kuriuos pati puošdavo savo rankų darbo gaminiais.

ViHobby

ViHobby

Esu Vita, 3 vaikų mama (berniukas antrokas ir dvynės 9 mėnesių). Šiuo metu esu motinystės atostogose. ViHobby kūryba užsiimu todėl, kad man tai labai patinka, galima sakyti gyvenu tuo. Vaikams užmigus imu molio gabalą ir pasineriu į kūrybą, tai lyg lengva meditacija prieš miegą, po nelengvos ir tuo pačiu įspūdžių pilnos dienos. Tai lyg stabdis sakantis dabar jau sustok, nusiramink, bet ne šiaip stabdis, o labai mielas širdžiai.

VR Rankų darbo žaislai

VR Rankų darbo žaislai

Jau nuo vaikystės patikdavo kažką siūti, nerti (pamokė mama), žinoma vėliau jau naudojausi mamos siuvimo mašina.

Nerdavau lėlėms su vąšeliu rūbelius, vėliau sau mezgiau megztukus, sukneles...

Vaikystėje ,kai augau, mūsų nelepino žaislais, tai vis kildavo minčių kaip būtų gerai pasidaryti savo rankom lėlę ar šiaip kokį ilgaausį.

Winged Soul

Winged Soul

Kuriame produktus, nešančius jaukumą į namus.

Kiekvienas gali rasti tai kas patinka. Kviečiame sušilti ir nusiraminti žvakių šviesoje arba pasilepinti šilta masažine žvake. O namus paskandinti norimo aromato migloje.

O jei jaukumo ar šilumos netrūksta, čia rasite ir siuvinėtų paveikslų, kurie kiekvieną sieną gali paversti gražesne.