Lietuvos kūrėjai

Čia surinkti ir renkami talentingiausi Lietuvos kūrėjai, kurie kuria iš medžio, gintaro, vilnos, metalo, keramikos ir kitų medžiagų. O svarbiausia – iš visos širdies. LosTrade patys atsirenka kūrėjus su kuriais nori dirbti, kurių darbai turi potencialą, yra išskirtiniai, unikalus, vienetiniai ir labai kokybiški. Visi šie meistrai yra talentingi, malonus, gabus žmonės, kurie kuria dėl Jūsų ir dėl savęs. Tai ju gyvenimas, hobis, malonumas ar net savotiška meditacija, taip jie perduoda tik geriausias emocijas savo kūriniui, o vėliau ir pirkėjui.


Bamborė

Bamborė

​Esu dviejų vaikų mama ieškojusi kaip apjungti daugelį savo talentų, pomėgių, patirčių; kaip dirbti sau, nesibijant, kad susirgus mažyliams teks nesmagiai jaustis prieš darbdavį. Rinkoje neradau patrauklaus megztinio už priimtiną kainą, tad nusprendžiau išmokti megzti pati. Bamborė - tai pumpuro sinonimas. Ieškojau lietuviško žodžio, lietuvėms moterims, nes geriausiai žinau jų poreikius, mentalitetą, klimatą. Bamborė iš gamtos tiesiogine prasme ir man tai cikliškumo simbolis: moteris, gamta, šeima. Esu minimalizmo šalininkė, tad ir gaminius kuriu funkcionalius, kai vieną ir tą patį galima dėvėti ir kitaip.

By Dite

By Dite

Esu paprastas žmogutis, kuris be kūrybos neįsivaizduoja gyvenimo. Noriu, kad kuo daugiau žmonių galėtų džiaugtis rankų darbo produktais, pagamintais su meile ir šiluma.

Dizaino lopšys

Dizaino lopšys

Esu Ieva, dizainerė / kūrėja. Viso to ką kuriu mintis ir vizija yra po truputį grąžinti žmoniją atgal į ryšį / harmoniją su savimi bei gamta, tad ir mano kuriamų dizainų žinutės yra būtent tokios. Jos susijusios su platesniu pasaulio, gamtos, savęs suvokimu bei plečiančios žmogaus sąmoningumą. Kaip kartais mėgstu sakyti, visą šią informaciją - ką naujo sukurti, kokią žinutę ištransliuoti, gaunu vaikščiodama miške, medituodama, būdama gamtoje, vėjyje, vandenyje, saulėje, tyloje - tai ir yra tai kas mane įkvepia.

Handmade by Julita

Handmade by Julita

Mano vardas Julita. Esu “rankdarbiautoja” iš prigimties: galiu sukurti rankdarbius įvairiomis technikomis, bet labiausiai patinka siuvinėti. Siuvinėju peltakius, adinuke, rišeljė, kryželiu, šešėliavimu. Siuvinėdama jaučiuosi “savo vietoje”: dirbu su meile, realizuoju idėjas, siekiu, kuo tobulesnio rezultato, dalinuosi savo žiniomis su kitais ir džiuginu savo darbais aplinkinius. 

HandMade RamiBitė

HandMade RamiBitė

Esu Rūta, jau 10 metų kuriu rankdarbius. Savo kelią į kūrybą pradėjau jau vaikystėje. Išardyti mamos karolius ir iš jų pridaryti kitokių papuošalų, būdavo vieni niekai. Kūryba man visuomet buvo, ne tik įkvėpimo šaltinis, bet ir puikus būdas atsipalaiduoti. Esu išbandžiusi daugybe rankdarbių technikų, bet labiausiai užstrigo siuvinėjimas. Tai savotiška meditacija ir saviraiška. Siuvinėti išmokau iš močiutės.

Hug the moon

Hug the moon

Mezgimas mano gyvenime atsirado studijuojant ir lydi iki šiol. Šiandien galiu drąsiai sakyti, kad mezgimas - mano gyvenimo variklis. Mezgiau sau, draugėms, po to šeimai, dukroms, anūkams. Prieš 5 metus, dukros paskatinta, mažais žingsneliais pradėjau savo veiklą. Tuo metu daugiausia mezgiau anūkams. Jie buvo didžiausi mano kūrybos įkvėpėjai.

JustaArt

JustaArt

Esu mokytoja keramiką praktikuojanti kaip hobį. Mažus keraminius darbeliu pradėjau gaminti kaip dovanas savo mokiniams. Išbandžiusi daugybę variantų supratau, kad šie mieli keraminiai niekučiai patinka ne tik man ir mano mokiniams, bet ir jų tėveliams ir draugams.

Kapt

Kapt

Skaitydami šį tekstą, pasistenkite išgirsti garsą KAPT ...
Taip prasideda kiekvienas Ugnės Vitonytės ir Eglės Vitonienės kūrinys baltame lape.
KAPT vanduo, KAPT spalva ...
Liejant akvarelę, vanduo – viso ko pradžia, sujungianti ir nuraminanti mintis, išreikštas spalvomis, tonais, pustoniais, jų sluoksnių gyliu ir skaidrumu, laisvais drąsiais judesiais ir suvaldytais subtiliais atradimais. Vanduo ir spalva – komponentai, leidžiantys skleistis šioms meniškoms sieloms, būti kartu.

kūlē

kūlē

Mes - Lietuvių pora šiuo metu gyvenanti Balyje. Keliaudami aplink pasaulį būtent čia suradome antrus namus mūsų planetoje! Savo pintų rankinių verslą pradėjome 2018 m. gegužę. Viskas klostėsi labai paprastai - atvykome į Balį ir nusprendėme ieškoti sau malonios veiklos, kurią suradome vos per kelias dienas! Tokių, kaip mūsų kuriamos, rankinių istorija prasidėjo dar 1950-taisiais metais. Jos yra rankų darbo ir gaminamos Balio saloje iš Rotango alyvmedžio.

Lėlytė

Lėlytė

Esu aktorė bei siuvu kaukes, kostiumus, dekoruoju miško kempines (kankorėžiais, gilėmis, kaštonais, akmenukais), piešiu. Renku viską kas lieka kažką panaudojus ir viską panaudoju antrą kartą (nuo siūlų rites iki tualetinio popieriaus ritinėlio). Mėgaujuosi tuo ką darau tai -kruopštumo, meilės, atsidavimo, fantazijos reikalaujantis darbo procesas.

Medžio sapnas

Medžio sapnas

Esu Ligita. Piešti mėgstu nuo vaikystės. Esu kūrybiška ir darbšti, patinka lieti spalvas, išgauti naujus atspalvius. Esu išbandžiusi daugybę įvairių dailės technikų. Su sūnumi, kuris pabaigė inžinerijos studijas ir kuriam labai patinka projektuoti, nutarėme įgyvendinti tarsi ore tvyrojusią nedidelio šeimos verslo viziją – sujungti šiuolaikines technologijas ir visais laikais vertinamą rankų darbą.  Taip gimė medžio studija ,,Medžio sapnas”.

MILI Dalykai

MILI Dalykai

Mili dalykai - tai iš atsitiktinumo gimęs prekinis ženklas. Kai, rodos, paprastutė smulkmena pagaminta su gilia idėja sužavėjo ne vieną unikalumo trokštantį žmogų.
Mili dalykai gamina išskirtinius aksesuarus ir ne tik. Čia, pakeičiant šovinių tūtų paskirtį, jos prikeliamos naujam gyvenimui. Kruopščiai atrinktos žalvarinės tūtos paverčiamos aksesuarais tinkamais nešioti tiek vyrams, tiek moterims. O, siekiant apyrankei suteikti daugiau elegancijos, jos papuošiamos pačiais geriausiais Swarovski kristalais.

Mūzos Studija

Mūzos Studija

Esu profesionali keramikė, kurianti konceptualius kūrinius, keramikos interjerines detales, papuošalus su keramika ir natūraliais akmenimis. Dar studijuodama įkūriau savo kūrybinį ženklą su kuriuo dirbu jau ketverius metus. Kurdama ieškau įdomių sprendimų, siekiu kad mano darbai nesikartotų ir būtų išskirtiniai, nenaudoju medžiagų, kurias išgaunant būtų išnaudojami gyvūnai.

Niežtintiems dantukams

Niežtintiems dantukams

Niežtintiems Dantukams gimė visai neplanuotai ir netikėtai, gimus pirmajam sūnui. Viskas prasidėjo nuo to, kad panorau pati padaryti kramtuką iš silikoninių karoliukų savo mažyliui, kuriam kalėsi dantukai, labai niežėjo dantenos ir norėjosi jas kažkuo pakasyti. Mano sūnūs yra didžiausi įkvėpėjai ir testuotojai.

Stebuklas

Stebuklas

Stebuklas - tai ne šiaip pavadinimas, tai mano gyvenimo prasmė!
Visada buvau rankdarbių mėgėja, o žinia apie tai, jog laukiuosi, sukėlė milžinišką norą džiuginti savo stebuklą rankų darbo gaminiais. 

Velti rankdarbiai & Aksesuarai

Velti rankdarbiai & Aksesuarai

Veltų rankdarbių ir aksesuarų įkūrėją Viliją kūryba lydi visą gyvenimą. Nuo pat vaikystės moteris nėrė, mezgė, siuvinėjo ir pynė įvairius rankdarbius. Jos vaikystės lėlės tapdavo modeliukais, kuriuos pati puošdavo savo rankų darbo gaminiais.

ViHobby

ViHobby

Esu Vita, 3 vaikų mama (berniukas antrokas ir dvynės 9 mėnesių). Šiuo metu esu motinystės atostogose. ViHobby kūryba užsiimu todėl, kad man tai labai patinka, galima sakyti gyvenu tuo. Vaikams užmigus imu molio gabalą ir pasineriu į kūrybą, tai lyg lengva meditacija prieš miegą, po nelengvos ir tuo pačiu įspūdžių pilnos dienos. Tai lyg stabdis sakantis dabar jau sustok, nusiramink, bet ne šiaip stabdis, o labai mielas širdžiai.